Çanak anten kurulum ve montajı

Çanak antenler televizyonların vazgeçilmez parçalarından biridir. Yeni evlenmiş veya yeni bir daireye taşınmış olabilirsiniz. Çanak anten kurulumu ve uydu sinyal ayarlaması için birilerine ihtiyacınız da olabilir. En doğru seçimi yapabilmek için daha önceden çalıştığınız uydu servisi firmalarını aramanız gerekir. Çünkü daha önceden uydu montajı ile anten sinyal bulma problemleri için birlikte çalışmış olabilirsiniz. Yalnız, çanak anten montajı yapan birilerinin telefon numarası telefon rehberiniz de kayıtlı değilse o zaman da tercihiniz en yakın uydu servisi firmalarından yana kullanmanız gerekir.

Çanak anteniniz varsa sadece uydu montajı ücreti ödemiş olursunuz. Ayrıca uydu anteniniz var ama bazı malzemeleri eksikse (uydu kablosu, lnb, uydu alıcısı, gözlü uydu cihazı adaptörü vb.) randevu alırken bizlerden yeni bir çanak anten seti de isteyebilirsiniz. Size uydu montajı ve anten ayarı konusunda hizmet etmeye hazırız. Hatta randevu için bizleri aradığınız da yeni bir çanak antende getirilmesini isteyebilirsiniz. Bizler istediğiniz yere uydu montajını yapıyor ve anten sinyal bulma cihazlarımız ile de uydu yön bulmayı anında gerçekleştiriyoruz.

Bizler Kuşadası anten tamiri ve uydu ayarı gibi hizmetleri yapmanın gururu içerisindeyiz. Uydu servis çalışanlarımızın ya da başka bir deyişle Uzman Elektrik&Elektronik olarak çalışan arkadaşlarımızın tamamı uzun yıllardan beri uydu tamircisi mesleğini yapmaktadırlar. Aynı zaman da istediğiniz büyüklükte ki çanak antenlerin de montajını yapabilmekteyiz.